Body

Crop top

6. února 2015 v 15:49 | Žanet
Fff

V poslední době se všude v obchodech objevuje oblečení - tzv. co-ord sets a i crop top, v soupravách je to například zkrácený top a sukně nebo top a kalhoty. Spousta celebrit si toto oblečení oblíbila. Například Selena Gomez, Rihanna, Taylor Swift, Beyoncé, Katy Perry a další. Ostatně, koukněte se samy :)

Hvězdná postava

3. srpna 2014 v 12:31 | Žanet
Třetí část Hvězdné postavy. Teď se budeme točit kolem zahraničních celebrit jako jsou Beyoncé, Nina Dobrev, Keira Knightley a další :)) snad si článek užijete :)

Keira Knightley. O této herečce se mluvilo, že je anorektička, sama ale říká, že není, protože si dopřává veškeré jídlo včetně mastných a sladkých jídel. Štíhlou postavu má v genech a zároveň se snaží jíst častěji a malé porce.

Never give up!

1. srpna 2014 v 14:28 | Žanet
Sice už je polovina prázdnin pryč, ale třeba se ještě chystáš na nějakou dovolenou nebo k vodě. Mám tady pro tebe pár tipů, jak se zbavit přebytečných kil. Nejdůležitější je motivace.
Fitness outfit

1. Motivace

Nevíš jak se motivovat? Co třeba si na tapetu pc, mobilu, tabletu,.. dát koláž fotek jak by jsi chtěla vypadat, zdravá jídla, pití a tak podobně. Nebo se chceš do cvičení jen popostrčit a nevíš jak? Zkus si koupit oblečení na cvičení. Když si řekneš, že si za to dala tolik peněz a nechceš aby ti to jen leželo ve skříni, tak je přeci lepší toho využít a začít cvičit. Máš velikost M nebo L, ale chceš mít S, ale za Boha se do toho (zatím) nenasoukáš ani kdyby jsi chtěla? Kup si tričko s velikostí S. Je to skvělá motivace k tomu, aby jsi začala cvičit a mohla si tak dovolit nosit tričko s velikostí, po které toužíš.

Háčkované kraťasy

30. července 2014 v 10:24 | Žanet
Letošním hitem léta jsou háčkované kraťasy, které se mi opravdu líbí a jak to tak vidím, přemýšlím nad tím, že bych si je koupila. Nevíte někdo, kde by se daly sehnat? A máte je někdo?
Které kraťásky se vám nejvíce líbí? :) Mi asi ty červené :333

New York detox

27. července 2014 v 12:38 | Žanet
Chceš své tělo očistit? :) Detoxikace je správný způsob jak na to. Co je k tomu potřeba? V podstatě nic, vše máš určitě doma a když ne, je to dostupné v jakémkoliv obchodě.

1. Voda!
Pitný režim je důležitý dodržovat. Za den by jsi měla vypít více než 2,5 litru vody. Jak toho dosáhnout? Před snídaní si urči cíl, že musíš vypít půl litru, mezi snídaní a obědem litr a mezi obědem a večeří další litr. Když si na tohle navykneš, uvidíš, že brzy to půjde samo.

2. Čerstvý vzduch
20 minut na čerstvém vzduchu nezabije nikoho a tvému tělu to jen prospěje. Pokud máš psa můžeš ho vzít na procházku třeba někam do parku.
Ask.fm
3. Zelenina
Čím víc zeleniny tím líp..ale zase se nepřejez. Stačí, když si dáš jak svačinku mezi obědem a večeří menší obložený talířek zeleniny.

4. Čerstvé ovoce
Stejně jako zelenina je na tom i ovoce. Ovoce si můžeš dát třeba mezi snídaní a obědem ;) Můžeš si ale i vymačkat pomeranč a udělat si nějaký fresh džus.
Untitled
5. Vitamín C
Do sklenice čisté vody si vykapej pár kapek citronu. Stahuje žaludek a zrychluje spalování.

6. Detox den
Jednou za týden si udělej takovýto den pouze o vodě, zelenině a ovoci.

Hvězdná postava

22. července 2014 v 11:30 | Žanet
Další sada fotek a rad, jak hubnou celebrity :) Tento "díl" bude spíše zaměřený na české celebrity, ale najdete tady i zahraniční ;)

Gabriela Kratochvílová, miss České Republiky 2013, v jednom rozhovoru dostala otázku: "Jak si udržujete postavu?" a Gábina na ní odpověděla takto: "Víc se snažím udržovat si dobrou náladu, to mi jde asi lépe, přesto když začne být dopínání džínů obtížné, jednoduše více cvičím a omezím noční návštěvy lednice."


Nikol Moravcová često a ráda sportuje. Jezdí na inline bruslích, longboardu, v zimě lyžuje, chodí plavat a další jiné sporty.

Outfity na dovolenou

17. července 2014 v 18:32 | Žanet
Napadl mě článek outfity na dovolenou. Ráda bych sem přidala svoje fotky s outfity, ale zatím jsem nikam nejela. Tak když tak dopřidám za pár týdnů i své fotky jako článek "Moje Outfity na dovolené" nebo "Outfity na dovolenou 2!" :))
Tak čekujte.. který se vám líbí nejvíce? :) Dala jsem vám dolů i anektu, kdyby se vám to nechtělo psát.. Ale jestli se ti jich líbí víc, hold to budeš muset napsat :)) ale budu ráda, když to napíšeš :))
1. Outfit - světle modré kraťasy, horní část plavek, bílá košile
Summer outfit | via Tumblr

Péče o mé tělo

17. července 2014 v 13:11 | Žanet
Moje celá, celičičká momentální "výbavička" v péči o tělo. Není tady samozřejmě úplně všechno a velmi často se tyto produkty mění, protože zkouším nové a nové věci :)

Brosková.. hit léta 2014

15. července 2014 v 15:20 | Žanet
Jak už napovídá nadpis, broskvová barva je hitem letošního léta. Léta 2014. Je poměrně oblíbená barva. Nejen, že vidím holky s brokvovým tričkem, ale některé mají takový i lak na nehty, sluneční brýle,.. :)

UntitledDream Closet

Květinované vzory

11. července 2014 v 16:14 | Žanet
Stejně jako broskvová barva, tak je letošním hitem i květinkovaný potisk. Ať už batoh, taška, sako, triko, kalhoty, boty, sukně nebo kraťasy :) Roztomilé jsou snad všechny květiny, ne? Která fotka se vám líbí nejvíc? :) Pište do komentářů..

Shoes
Untitled
 
 

Reklama