Kourtney Kardashian

7. března 2015 v 23:17 | Žanet |  Kardashian & Jenner
image

Kourtney Kardashian se narodila 18. dubna 1979 v Los Angeles a je nejstarším dítětem právníka Roberta Kardashian a Kris Jenner. Má vlastní sestry Kim a Khloé a vlastního bratra Roba. Je arménského původu a nizozemsko-skotského amerického původu. Robert Kardashian se stal známým pro bytí advokátem v OJ Simpson, zemřel 30. září 2003 - byl zavražděn. Její matka se rozvedla s Robertem v roce 1989 a provdala se za bývalého olympionika Bruce Jennera v roce 1991.

Kourtney navštěvovala katolickou dívčí školu Marymount High School. Po maturitě odešla z Kalifornie a přestěhovala se do Dallasu, kde navštěvovala Southern Methodist University po dobu dvou let. Poté se přestěhovala do Tucsonu v Arizoně, a navštěvovala University of Arizona, kterou absolvovala. Získala titul divadelního umění ve španělštině. Její spolužáci byli Nicole Richie a Luke Walton.

Kourtney se stala nevlastní sestrou tří bratrů, Burt Jenner, Brandon Jenner, Brody Jenner, poté, co její matka Kris se vdala za Bruce. Má také tři nevlastní sestry, Kendall a Kylie Jenner a Casey Jenner.

Kourtney a její matka otevřely butik dětského oblečení, jak v oblasti Los Angeles, tak i New York, s názvem "Smooch", který nese značku "Crib Rock Couture". Jak je vidět na Keeping Up with the Kardashians, Kourtney společně vlastní a provozuje DASH, oděvní butik v Los Angeles a Miami, se sestrymi Kim a Khloé. Ona a Khloé hrály ve své vlastní reality show, Kourtney a Khloé Vezměte Miami, které zdůraznily jednotlivé životy v novém městě a jejich otevření DASH v Miami. Kourtney také hrála v reality show "Filthy Rich: Cattle drive", aby vydělala peníze na charitu.

Kourtney má syna, Masona Dasha Disicka, který se narodil 14. prosince 2009, má ho se svým přítelem Scottem Disickem.

naturalhealth6.jpg
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama