Kim Kardashian

8. března 2015 v 17:24 | Žanet |  Kardashian & Jenner

Kimberly Noel Kardashian je americká podnikatelka, televizní hvězda, modelka, návrhářka a příležitostná herečka. Je známá především z reality show "Keeping Up with the Kardashians", ve které je se svou rodinou pod neustálým dohledem kamer.

Kim se narodila 21.října 1980 v Los Angeles, právníkovi Robertu Kardashian a jeho manželce Kris Kardashian, ze strany otce podědila Arménský původ. Její prarodiče Sam Kardaschoff a Harom Kardaschoff pocházeli z bývalé Ruské říše, kde se dnes nachází Turecko a do Ameriky se odstěhovali v roce 1913. Její matka má holandské a skotské předky.

Je prostřední ze tří dcer, má starší sestru Kourtney, mladší sestru Khloé a jediného bratra Roberta. Její máma se podruhé provdala za podnikatele Bruce Jennera, a Kim se tak stala nevlastní sestrou tří bratrů Burton Jenner, Brandon Jenner, Brody Jenner a nevlastních sester Casey Jenner, Kendall Jenner a Kylie Jenner. V roce 1998 úspěšně absolvovala soukromou dívčí školu Marymount High School.

Kim je maminkou od roku 2013. Její dcera se jmenuje North West,narodila se 15. června 2013. Má ji se známým rapperem Kanyem Westem, kterého si vzaral v roce 2014.

016.jpg001.jpg
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama