Khloé Kardashian

10. března 2015 v 16:07 | Žanet |  Kardashian & Jenner

Khloé Kardashian Odom, rozena Khloé Alexandra Kardashian se narodila 27. června 1984 v Los Angeles, Kalifornie. Khloé se narodila právníkovi Robertu Kardashian, po kterém podědila Arménský původ a Kris Kardashian, po které má holandské a skotské předky. Má dvě vlastní starší sestry Kourtney a Kim a vlastního bratra Roberta.

Její matka se rozvedla a vzala si Bruce Jennera, a tak se stala nevlastní sestrou tří bratrů Burton Jenner, Brandon Jenner, Brody Jenner a nevlastní sestrou Casey Jenner, Kendall Jenner a Kylie Jenner.

Je to americká televizní osobnost. V roce 2007, byla ona a její rodina pověřena hrát v televizním reality seriálu "Keeping Up with the Kardashians". Jeho úspěch vedl k vytvoření spin-off firem, včetně Kourtney and Khloé Take Miami a Khloe & Lamar.

Pouhý měsíc poté, co se seznámila s basketbalovým hráčem Lamarem Odom, si ho v září 2009 vzala. Nicméně, manželství nevydrželo a požádala o rozvod v prosinci 2013.

Se sestrami Kourtney a Kim, je zapojena do maloobchodu a módního průmyslu. Vytvořily několik oděvních kolekcí a vůní, a navíc vydaly knihu Kardashian Konfidential v roce 2010.

07.jpg02.jpg
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama