Únor 2015

Moje budoucnost

8. února 2015 v 13:54 | Žanet |  Me
Dnes mám pro vás článek o tom, jak si plánuji budoucnost. Možná, že to nikoho nebude zajímat, a tak se omlouvám. Píšu ho i z toho důvodu, že až se na něj za několik let kouknu řeknu si, jestli se něco splnilo a nebo jestli je to všechno v kopru.

1. Mít přítele
Prvních pět bodů bych se chtěla pokus během 2-3 let. Což je v podstatě nemožné. Přítele nemám, je ale dost možné, že už se něco rýsuje. Doufám, že to dopadne dobře. Drže mi palce! :3

2. Najít si byt
Příští rok mi bude 18 a já bych se chtěla odstěhovat. Odstěhovat se do Opavy, kde mám školu, je to výhodné v tom, že nemusí platit za dojíždění, nevýhoda budu platit nájemné,.. :D Ale domlouvaly jsme se s kamarádkami, žebychom do toho šly společně. Tak uvidíme.

3. Dělat au-pair
Chtěla bych tuto práci vyzkoušet. Miluji děti, baví mě být s nimi. Nechtěla bych ale dělat au-pair déle než dva měsíce. Takže bych to viděla třeba letní prázdniny letošního nebo příštího roku.

Home

Plány pro rok 2015

7. února 2015 v 9:51 | Žanet |  Me
Dlouho jsem přemýšlela nad tímto článkem, jestli ho napsat nebo ne. Nakonec jsem se rozhodla, že ano a tak je tady - tak né asi Žanet, když jsi ho zveřejnila (logic) - prosím vás neberte to jako předsevzetí. Ani já to tak neberu, protože když si dám předsevzetí, nikdy ho nedodržím. :D Jsou to takové plány a plány se splnit můžou a nemusí, takže je to taková varianta nic neslíbení si. Ale teď už k seznamu.

1. Chtěla bych zhubnout 5 - 6 kg. - Není to úplně podmínka, neřekla bych že vážím nějak moc, ale přece jen ten pocit, že vážím tolik se mi úplně nelíbí.
2. Zvýšit pitný režim a pít spíše vodu. - Opravdu málo piju a to bych právě chtěla změnit. Za den vypiju třeba jen 1000 ml, což je dost málo :/
3. Koupit si pití Arizona/Fiji/.. - Láká mě si koupit nějaké "exotické" (nevím jak to nazvat) pití, jako je právě ta Arizona, Fiji, Hubert's Lemonade, Pressery,..
4. Nemít na konci roku na vysvědčení trojku. - Teď v pololetí jsem měla dvě (matika, občanka) myslím, že mám daleko těžší předměty a tak tyto dva musím nějak zmáknout na dvojky. (Doufám, že se nijak nezhorším v ostatních :D !)
5. Začít cvičit a běhat. - Na začátku roku jsem si to jela pravidelně, pak jsem ale onemocněla a pochopitelně jsem cvičit přestala, po nemoci jsem znovu nenajela, ale opravdu bych si přála, aby mi to vyšlo a chci začít znovu cvičit a běhat.

This is the easiest way to be healthy! You stay hydrated, lose weight, and get clear skin!

6. Vydržím se učit (další) cizí jazyk pravidelně a celý rok. - Loni o prázdninách jsem se pustila do norštiny. Prázdniny skončili a moje učení norštiny taky :/ Teď bych se tomu chtěla věnovat a naučit se pořádně norsky.
7. Přečíst minimálně 36 knih a koupit si 7 knih. - Čtu prakticky pořád! Čerpám z toho inspiraci, je dost možné, že už jsem někdy za rok těch 36 knih přečetla, letos si to budu ale počít. V poslední době jsem totiž objevila tolik knížek, které mě zaujaly a nadchly, že bych je chtěla všechny přečíst.
8. Naučit se hrát na hudební nástroj. - Jestli to bude kytara nebo jakýkoliv jiný hudební nástroj, na tom ani tak moc nezáleží. :)
9. Začít jíst více ovoce. - I přesto že ovoce miluji a máme ho doma nonstop, nikdy mi nerupne v bedně natolik, abych si pro něj došla a snědla ho. A to chci změnit! Chtěla bych i ochutnat i ta ovoce, která jsem ještě neměla, např.: pitayu, anonu, karambolu, maracuja, papáju, akii,..
10. Pokračovat v psaní. - Asi před rokem jsem začala psát (něco - prozatím to tajím). Chtěla bych v tom pokračovat, aby se to konečně po dlouhé době někam pohnulo.
11. Napsat více textů písní. - Občas mě přepadne taková nálada, kdy skládám. Nejsou to sice žádné hity, ale na jeden jsem opravdu pyšná.!

.

Crop top

6. února 2015 v 15:49 | Žanet |  Body
Fff

V poslední době se všude v obchodech objevuje oblečení - tzv. co-ord sets a i crop top, v soupravách je to například zkrácený top a sukně nebo top a kalhoty. Spousta celebrit si toto oblečení oblíbila. Například Selena Gomez, Rihanna, Taylor Swift, Beyoncé, Katy Perry a další. Ostatně, koukněte se samy :)


Day tip! 0.5

2. února 2015 v 15:08 | Žanet |  Deníček
Small amounts of sugar can temporarily help boost your memory and improve concetration. Great before a test/interview/meeting.

Malé množství cukru, může dočasně pomoci zvýšit vaši paměť a zlepšit soustředění. Dobré před písemkou /rozhovorem/chůzkou.

add a caption