Září 2014

Autumn is coming!

28. září 2014 v 18:00 | Žanet |  Deníček
Takže, takže, takže.
Už při pohledu z okna, u některých z nás, můžete vidět nepřívětivé počasí. Je tak hnusně, že se vám nic nechce dělat a jste neustále unavení. Do toho začínající chřipka v doprovodu se škrábáním v krku. Docela nepříjemná představa. Ale tohle je prostě období podzimu. Venku je na nic, a do toho začne ještě pršet. Co dělat v takových dnech? Mám pro vás pár tipů!

A tady je pár fotek na téma Podzim. Snad se líbí! :)
Jaké roční období máte nejraději? :) Napište mi do komentářů :)
Untitled

Autumn Outfits

21. září 2014 v 13:24 | Žanet |  Inspirace

Žanet on Instagram

13. září 2014 v 17:36 | Žanet |  Deníček
Od minulé soboty mám koupený nový mobil. Musela jsem si (pochopitelně) založit Instagram. Moc jsem si ho chtěla založit a konečně ho mám :3 Dám vám se potom odkaz, aby jste mě mohli sledovat. Jmenuji se tam zanetheider
Začala škola a já nemám (bohužel) moc času na psaní článků. Navíc mě nějak opustila inspirace i nápady na články. :( Snad mě něco napadne přes víkend. Přemýšlím nad nějakými outfity, protože u nás už není tak pěkné počasí, budou mít tématiku podzimu.
Zároveň mě taky napadl nový layout :) Ale musím ještě dodělat lay pro jednu slečnu, která si o něj napsala. :)
Další článek by mohl být Insta-fotky :)
A taky mě štve to přihlašování na blog.cz!! Na prohlížeči GoogleChrome se mi vůbec nejde přihlásit, ale na Exploreru to jde. Ale explorer nesnáším, tak vůbec nevím co budu dělat :(

No a jak se máte vy? :3 Jaké jsou dojmy ze školy? Už jste psali nějakou písemku? A kam vůbec chodíte do školy? Pište mi :3

Back to my school

10. září 2014 v 17:58 | Žanet |  Deníček
Protože mě škola totálně vyšťavuje už po dvou týdnech, tak jsem se k blogu dostala později než jsem chtěla.
Navíc se mi nedařilo se přihlásit na blog!! Až dneska mě napadlo, že se zkusím přihlásit v jiném prohlížeči, a se asi dovtípíte, povedlo se a konečně přidám článek "Back to my school".
Udělala jsem si vzhledy tří sešitů, všechny jsou do angličtiny :D a dělala jsem ještě úpravu bločku, který mám jako deníček -dáli se tak říct, píšu tam i když nemám sešit a takhle :)

Ten třetí zleva je z jedné strany slovníček a zdruhé strany sešit na domácí úkoly. Nafotila jsem to i každé zvlášť, takže se můžete podívat na moje "super" výtvory ;) :D

Svačiny do školy/práce

7. září 2014 v 10:10 | Žanet |  Gourmet
Taky si občas nosíš domů nedotčené svačiny ze školy nebo z práce? Přemýšlíš nad zdravou a zároveň chutnou svačinou? Pak vyzkoušej tyto recepty.

Vyváženě a poctivě

Nejhorším rádcem v kuchyni je nedostatek času. Každý si přece jen rád přispí :) Ideální svačina je taková, která je pestrá, střídmá a z poctivých a čerstvých surovin. Měla by obsahovat všechny důležité výživové složky: sacharidy, bílkoviny, tuky, vitaminy, minerální látky a vodu.
💖💖
Zabaleno do školy

Dopolední svačina zastává přibližně 10 až 15 % energetického příjmu denně. Tento průměr počítá však s tím, že se ráno dosyta nasnídáš. Během noci spotřebuje mozek téměř všechnu glukózu, a snídaně tak dodá potřebnou energii. Platí pravidlo glykemického indexu potravin. Tedy čím je hodnota nižší, tím déle se bude energie uvolňovat. Pokud je toto i tvůj případ a nemáš možnost zdravé nabídky jídel ve školních automatech, pak zapomeň na klasický chleba s máslem a šunkou a pusť se do příprav opravdových chuťovek.

Každý den něco jiného
Snaž se svou svačinu obměňovat, stejně tak i snídaně. Neboj se, že ti to zabere příliš času, jde jen o správnou organizaci v kuchyni.