Červen 2014

Room tour

30. června 2014 v 15:23 | Žanet |  Deníček
Dnes sem přidávám článek s tématem o kterém jsem psala v pondělí minulého týdne. Roomtour je taková ukázka mého maličkoho pokoje. V podstatě začínám pohledem ode dveří a beru to dokola po levé ruce. Když budete procházet fotky určitě si všimnete, že v mém pokoji chybí parfémy, beauty věci, laky, apod. Není to tím, že bych je neměla u sebe v pokoji nebo bych ten nepořádek před vámi schovávala. Mám je v krabicích, aby pokoj působil více uklizeně, protože co si budeme nalhávat čím měnší máte pokoj a více věcí v něm tím větší nepořádek je zaručen. Skříně, nebo spíš komody (?), které uvidíte na fotkách mám v plánu (doufám, že ještě tento rok!!!) vyměnit a koupit si komodu, kterou mám vybranou v Ikei už pěkně dlouho. Mám podkrovní pokoj, takže velká skříň by se tady opravdu nevešla, takže musím mít menší skříň která bude mít na výško max. 120 cm.! Co se týká designu, ráda se obklopuji světlými věcmi. Věci, které používám nejčastěji, mám stále po ruce. Hodně si potrpím na čistotu, a proto bych chtěla pokoj vymalovat na bílo, mít bílé vybavení pokoje a sem tam něco zeleného nebo hnědého. Neustále taky něco v pokoji upravuji, přemisťuji,.. A když už jsem u toho přemísťování - možná se vám na pár fotkách bude zdát, že jsem úmyslně přemisťovala věci při focení, ale pravda je takový, že jsem to fotila už v průběhu týdne a stihla jsem už i uklízet, takže jsou některé věci trochu jinde.

Zdravá snídaně s musli

30. června 2014 v 12:43 | Žanet
Jaká je pravda o musli?:
Mnoho lidí si myslí, že jakékoli musli či lupínky s mlékem jsou ta správná volba pro zdravou a výživnou snídani. Pravda je taková, že musli a lupinky si můžeme rozdělit do tří skupin.

1. SLADKÉ CEREÁLIE A CORNFLAKES
Pokud se snažíš hubnout a držíš dieatu, zapomeň na sladké cereálie nebo cornflakes! Obsahují totiž přílis mnoho jednoduchých cukrů, které mají na svědomí rozhozenou hladinou cukru v krvi a vy budete mít po chvilce opět hlad.
Untitled
2. ZAPÉKANÉ MUSLI
Tuto variantu můžeš použít při dietní snídani, avšak ani zapékané musli není tak úplně zdravé. Ikdyž je vhodnější než předchozí sladké cereálie. Dopřejme si ho tedy jednou za týden :)

3. SYPANÉ MUSLI
O vhodnou snídani se jedná zejména proto, že vás zasytí na dlouho. Sypané musli můžete doplnit čerstvým ovocem.
lemon blueberry granola

TAG: 24 otázek

28. června 2014 v 16:52 | Žanet |  O mě
1. Máš nějaké domácí mazlíčky?
Ano :) Fenečku Nely, které právě dnes jsou čtyři měsíce :) A králičandu Auroru :))
2. Jmenuj tři věci, které jsou právě fyzicky nejblíže Tebe
Fúha! Můj stůl je nafukovací, ale asi klávesnice, krém na ruce :3 a pc :)
3. Jaké je u Vás právě počasí?
Je zataženo, fouká ale je dusno :(
4. V kolik hodin jsi dnes vstávala?
To vím s jistotou, že bylo osm :)
5. Kdy ses naposledy sprchovala?
Dneska :)

Prázdniny/Holiday/Ferie/Hellig/Vacaciones

28. června 2014 v 16:06 | Žanet |  Deníček
Konečně začaly prázdniny včeješkem počínaje :) A ty letošní dva měsíce roku 2014 budou, jak doufám, nezapomenutelné. Mám toho hodně v plánu, tak doufám, že se vše podaří :))
Za chvíli přidám na blog Tagy(y) :) Zítra určitě očekávejte další články a slíbený Roomtour. Zároveň jsem se chtěla ještě zeptat, jestli tady postrádáte nějaký článek a rádi by jste ho tady viděli? Takže mi určitě napište dolů do komentářů a já se s nějvětší snahou, jakou můžu mít, zkusím vypořád s tím co vás zajímá a sepsat článek. :)
Beach👌
Jak už jsem říkala, prázdniny jsou tady. Co máte v plánu? :) Jedete někam na dovolenou? Nebo ještě nemáte jasno? Budu ráda, když napíšete a třeba tím budete inspirovat i ostatní :)) Já letos jedu (jen) do Mikulova a možná s jednodenním výlet do Vídně :) Doufám, že bude ještě takové teplo, aby se dalo opalovat, koupat,.. protože to neodmyslitelně patří k prázdninám, nemám pravdu? :)

Kromě případného opalování mám v plánu přečíst obrovské množství knížek. Právě mám rozečtený druhý díl známé spisovatelky Lauren Conrad, knížka se jmenuje Malé sladké lži :) Dále mám v plánu přečíst knížku Přátelství z nebes, která může být zajímavá :) Dále mám půjčenou z knihovny knížku od mé oblíbené spisovatelky Cecelie Ahern - Sto jmen, jsem na tu knížku opravdu zvědavá, protože ona píše skvěle. A ještě nějaké knížky z maturitní četby bych taky ráda stihla.
#lauren #conrad #sweet #little #lies #the #flower #morningBook

Ovocné tartaletky

25. června 2014 v 19:01 | Žanet |  Gourmet
Koupila jsem si časopis 1+2 :D A v jednom z nich byl tento skvělý recept a spoustu dalších úžasných receptů, které budu postupně přidávat. Tenhle je první proto, protože dokonce i vypadá dobře. A přidávám ho sem i z toho důvodu, že by vám mohl chutnat a spoustu Amerických stránek jako třeba WE♥IT, TUMBLER,.. má fotky s touto lahůdkou.
I found this creamer at Goodwill.

Ingredience:
250g Bio hladké mouky (ale myslím, že může být i obyčejná hladká mouka)
150g Másla
100g Moučkového cukru
Špetka kypřícího prášku
1 Žloutek z vajec
Kůra z poloviny citronu

Výlet č. dva - Paintball

24. června 2014 v 20:47 | Žanet |  Deníček
Skvělý výlet! Miluji svoji třídu! Jsou skvělí, nikdy bych neměnila! Skvěle jsem se bavila, kluci jsou šíleně vtipní a prostě jsou úžasní. Z dnešního výletu jsem fakt nadšená :) Sice jsem Paintball nehrála, ale za to jsem se procházela polem a fotila a prostě to bylo skvělé :)


Takoví frajeři velicí, největší gangstři to jsou! Jen mě mrzelo, že když odcházeli byli čistí! Co to jako bylo za hru? Kdybych tam hrála já, tak jsou všichni oranžoví :D

Uvažuji nad nadpisem, ale nic mě nenapadlo.

23. června 2014 v 19:33 | Žanet |  Deníček
Ano, mám originální nadpisek :3 Před chvílí mě tak napadlo, že bych na blog mohla přidat článek v podobě Roomtour :) Spousta blogerek ho má sice na svém blogu, takže to nebude nijaká novinka, ale to nemusí vadit. Každá nemáme přeci stejný pokojík :) Budu chtít malovat a trochu pozměnit vzhled mého pokoje, takže by to byla potom skvělá fotka Před a Po, co říkáte? :)

Fotky Roomtour jiných blogerek (mám to z Tumblr,..):
girlsfromnorway.com
Cute closet

Výlet č. jedna - Bowling

23. června 2014 v 12:54 | Žanet |  Deníček
Tento týden je konečně poslední, co půjdu v prváku naposledy do školy. A jak už to tak bývá, poslední týden se jezdí na výlety. My máme dva dny na výlet, buď jsme mohli jet přes noc, nebo si udělat dva výlety. Tak nějak z toho vyšly dva výlety. Dnes byl první, kdy jsme šli na Bowling. A zítra druhý, kdy půjdeme na Paintball :)

4. série - Pretty Little Liars

21. června 2014 v 15:50 | Žanet |  4. série PLL


4x01 'A' is for A-l-i-v-e
Online - cz titulky / Stáhnout - cz titulky

4x02 Turn of the Shoe
Online - cz titulky / Stáhnout - cz titulky

4x03 Cat's Crandle
Online - cz titulky / Stáhnout - cz titulky

4x04 Face Time
Online - cz titulky / Stáhnout - cz znění

4x05 Gamma Zeta Die!
Online - cz titulky / Stáhnout - cz titulky

Hvězdná postava

14. června 2014 v 12:15 | Žanet |  Body
Inspirujte se hvězdami. Aneb, jak hubnou celebrity. I takové krásky jako Miranda Kerr, Angelina Jolie, Ashley Tisdale, Jessica Alba a další stars prozradily recept své nádherně štíhle postavy.
Níže si je můžeš přečíst a inpirovat se jimi i ty :)

Již zmiňovaná Miranda Kerr má svůj recept na štíhlou postavu. Tato kráska vsadila na kokos.
Ve štíhlé linii ji pomáhá kokosový olej, kterého denně spořádá asi 4 lžíce. Jak sama říká, dává si ho do všeho, do salátu, k přípravě masa i do zeleného čaje. A když jí trochu zbude, dá si ho na vlasy.
Miranda KerrMiranda Kerr